Chicago Med
91/100 - 45×

Dvě hlavní postavy nás na konci řady opustí

Dvě hlavní postavy nás na konci řady opustí

Finále letošní šesté řady bude znamenat konec pro dvě hlavní postavy, které s námi byli už od počátku. Oběma na konci řady končí smlouva a rozhodli se, že novou nepodepíší, jelikož chtějí své kariéry posunout jinam.

3 0
15.5.2021

Víc napínat vás nebudeme. Určitě chcete vědět, kdo to bude. Na konci šesté řady nás opustí dvě ženy. Bude to doktorka Natalie Manningová a zdravotní sestra April Sextonová. Obě s námi byly už od premiéry první řady a tak jejich odchod v seriálu bude znatelný. Postavy v seriálu mají tak složité charaktery, že je jednotliví diváci milují nebo nesnáší, takže se rádi dozvíme, jestli jste rádi nebo ne za odchod Natalie a April.

(Natalie a April v sedmé řadě neuvidíme, Foto: NBC)


A co je důvodem jejich odchodu? Oběma představitelkám končí na konci šesté řady smlouva a rozhodly se je neprodlužovat. Herečka Yaya DaCosta (představitelka April) dostala novou hlavní roli v připravovaném seriálu na Foxu, Our Kind of People a herečka Torrey DeVitto (představitelka Natalie) sice další hlavní roli prozatím nezískala, ale víme, že se objeví ve filmu Skelly.

Pár hodin po oznámení Torrey DeVitto na svém Instagramu napsala:

Všechny dobré věci musí skončit. Byla ctí a čirou radostí přinést dr. Natalie Manningovou k životu pro vás všechny v posledních šesti řadách Chicago Med. Ale teď je čas také na mě a ona musí říct sbohem. Děkuji všem loajálním divákům, kteří ji milovali stejně jako já. Nemůžu se dočkat další budoucnosti s vámi u dalších projektů. Nové dobrodružství če­ká!

To, jaký bude jejich konec, prozatím nevíme, ale aspoň máme důvod se těšit na finále šesté řady, které bude už za dva týdny. Jelikož přicházíme o dvě hlavní postavy, je pravděpodobné, že se k hlavnímu obsazení seriálu od sedmé řady přidá někdo nový. Až budeme vědět více, dáme vám samozřejmě vědět.

Zdroj článku: TVLine

Diskuze /1

sten1122

moc smutne april mi nevadi,ale natalie mi bude chybat

25.5.2021 | 8:04:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E11: The Things We Thought We Left Behind

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté a sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Hlavní obsazení seriálu zaznamenalo další změnu. Jeden z nových doktorů současné řady se s námi musel rozloučit. Ředitelka Goodwinová v téže době prosadila otevření nové gynekologické sekce na pohotovosti, takže se mezi personál přijal nový doktor, kterého můžeme znát z dřívějších řad.

Chicago svět

Nejoblíbenější postavy

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama