Emily Choiová

Emily Choiová

Adoptovaná sestra doktora Ethana Choie.

Sezóny 2
2018 - 2019

Emily Choiová je sestra dr. Ethana Choie. Na rozdíl od svého bratra je mnohem víc free, ale její nezodpovědné chování ji zase přivodilo problémy s alkoholem a drogami. Dr. Choi se nepohodne se svojí přítelkyní, sestrou April, jak se má k Emily chovat. Ve 4. řadě začne Emily chodit s Bernardem Kimem, o dost starším mužem, kterého potkala na srazu anonymních alkoholiků. Později řekne Ethanovi, že s ním čeká dítě a o pár měsíců později se jí narodí kluk, kterému dá jménu Vincent po jejich dědečkovi.

Objevila se v dílech:


(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E11: The Things We Thought We Left Behind

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté a sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Hlavní obsazení seriálu zaznamenalo další změnu. Jeden z nových doktorů současné řady se s námi musel rozloučit. Ředitelka Goodwinová v téže době prosadila otevření nové gynekologické sekce na pohotovosti, takže se mezi personál přijal nový doktor, kterého můžeme znát z dřívějších řad.

Chicago svět

Nejoblíbenější postavy

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama