S01E06: Conventions

S01E06: Conventions

Voightovi a Antoniovi přijdou na pomoct agenti Fin a Rollinsová z newyorského Útvaru pro zvláštní oběti, aby jim pomohli vystopovat vraha, který své oběti znásilňuje. Burgessová se naskytne příležitost, aby rozvědce předvedla, že se do jejich řad hodí. Mezitím Lindsayová požádá o pomoc Halsteada, aby se na na třídním slučáku vydával za jejího přítele. Druhá část crossoveru s Law & Order: SVU – 15. díl patnácté řady.

cz sk
26.2.2014
8 000 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alik Sakharov
Scénář: Maisha Closson
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Archie Kao (Sheldon Jin), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Kelli Giddish (Amanda Rollinsová), Ice T (Odafin Tutuola), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Josh Segarra (Justin Voight), GQ (Theo Mitchell) s Amy Morton (Trudy Plattová) a Robert Ray Wisdom (Ron Perry)
Ostatní herci: Brandon Dahlquist (Jeffrey Baker), Cliff Chamberlain (Neil Vance), Agneeta Thacker (Vanessa Yeatsová), Katie Flahive (Stephanie), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E22: You and Me

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama