S01E06: Conventions

S01E06: Conventions

Voightovi a Antoniovi přijdou na pomoct agenti Fin a Rollinsová z newyorského Útvaru pro zvláštní oběti, aby jim pomohli vystopovat vraha, který své oběti znásilňuje. Burgessová se naskytne příležitost, aby rozvědce předvedla, že se do jejich řad hodí. Mezitím Lindsayová požádá o pomoc Halsteada, aby se na na třídním slučáku vydával za jejího přítele. Druhá část crossoveru s Law & Order: SVU – 15. díl patnácté řady.

cz sk
26.2.2014
8 000 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alik Sakharov
Scénář: Maisha Closson
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Archie Kao (Sheldon Jin), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Kelli Giddish (Amanda Rollinsová), Ice T (Odafin Tutuola), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Josh Segarra (Justin Voight), GQ (Theo Mitchell) s Amy Morton (Trudy Plattová) a Robert Ray Wisdom (Ron Perry)
Ostatní herci: Brandon Dahlquist (Jeffrey Baker), Cliff Chamberlain (Neil Vance), Agneeta Thacker (Vanessa Yeatsová), Katie Flahive (Stephanie), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem. 8. řada se postupně kompletuje.

Reklama

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama