S02E20: The Number of Rats

S02E20: The Number of Rats

Olivia Bensenová z newyorského Útvaru pro zvláštní oběti pomáhá v Chicagu policejnímu týmu s případem vraždy a znásilnění, který je velmi podobný případu, který s New Yorku řešila policie před deseti lety. Kromě ní se k případu připlete i jednotka hasičů z Chicago Fire. Druhá část crossoveru, který začal v Chicago Fire (3×21) a končí v Law & Order: SVU (16×20).

cz sk
29.4.2015
8 070 000
42 minut

Základní info:

Režie: Nick Gomez
Scénář: Matt Olmstead a Warren Leight
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Danny Pino (Nick Amaro), Ice T (Odafin Tutuola), Peter Scanavino (Dominick Carisi), Dallas Roberts (Greg Yates), Stella Maeve (Nadia Decotisová), Nick Gehlfuss (Will Halstead), Samuel Hunt (Greg Gerwitz) s Jesse Spencer (Matthew Casey) a Eamonn Walker (Wallace Boden)
Ostatní herci: Rachel Melius (Charlotte Reeganová), Laura Lapidus (Janine), Jeff Parker (dr. Smith), Tiffany Bedwell (Victoria Lewynová), …

Popis dílu:

Voight s Bensenovou vyslýchají dívku, kterou někdo znásilnil a zapálil v jejím bytě. Ukáže se podobné případy se se v New Yorku vyskytovaly už před deseti lety. Podezřelý je identifikován jako běloch z lékařského prostředí, který často nechává na místě činu zelený lak na nehty. Bensonová dostane od svého týmu tip na Willa Halsteada, který byl v souvislosti s případem v již minulosti vyslýchán v New Yorku. Bensonová požádá Voighta, aby jí umožnil Willův výslech bez Jayova vědomí, s čímž Voight souhlasí. K výslechu se dostane i Jay a okamžitě začne bratra chránit. Do Chicaga přijíždí pomoci tým z New Yorku. Nadia s Jayem zatím chystají narozeninovou párty pro Erin . Na základě telefonátu na horkou linku se podaří týmu najít podezřelého Grega Yatese. Podle prvního výslechu je Yates útočníkem, ale týmu se nedaří najít žádné důkazy, které by ho usvědčovaly ze zločinu. Yates odejde ze stanice a po krátké chvíli volá Erin a pozve ji na setkání uprostřed noci. Erin vyráží na schůzku s podezřelým, ale ukáže se, že Yates použil Erin jako alibi pro další vraždu. Zatímco policie vrazí do bytu, kde zachytili signál z Yatesova telefonu, Yates přepadne Nadiu, která šla vyzvednout narozeninový dort pro Erin. Tým se vrací na stanici a zjišťuje, že Nadia zmizela. Jay řekne, že šla vyzvednout narozeninový dort pro Erin a půjčila si její auto. Týmu se podaří najít auto s SPZ Erinina auta, ale ukáže se, že Yates vyměnil SPZ při cestě do New Yorku. Voight volá Bensonové, která je mezitím zpátky v New Yorku a informuje ji o vývoji. Tým vyráží do New Yorku, kde nacházejí Erinino auto, v němž najdou Nadiinu šálu. Yates mezitím zabije v New Yorku dvě ženy a když ho policie chytne, nacházejí ho ve společnosti ženy, o které se ukáže, že je jeho snoubenka. Při výslechu si Yates pohrává s policí, týmu se podaří zjistit, že Yates byl toho dne na pláži. Když začne policie prohledávat lesy, najdou v nich kosti Gregových předchozích obětí a mrtvou Nadiu. Děj se posouvá do soudní síně, kde je projednávaný případ. Yates se pokouší přesvědčit soud, že se Nadia vrátila ke svému životu jako prostitutka, nicméně u soudu nakonec dojde k jeho odsouzení. Voight na konci Yatese varuje, že stejný osud, jaký on připravil Nadii, čeká i na něho ve vězení.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem. 8. řada se postupně kompletuje.

Reklama

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama