S03E11: Knocked The Family Right Out

S03E11: Knocked The Family Right Out

Poté co je luxusní byt vykraden, tým je šokován, když zjistí, že nejenom, že rodina během zločinu spala, ale jejich pubertální dcera byla během té doby znásilněna. Voight se ujistí u Jimmyho z Hasičárny 51, že zločinci rodinu uspali silným plynem a Lindsayová, Halstead, Atwater a Ruzek jdou do utajení, aby našli pachatele. Mezitím se Voight pokouší pomoci svému starému známému dostat zpět na nohy a Plattová s Mouchem obdrží znepokojující zprávy ohledně nadcházející svatby.

13.1.2016
7 990 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Mo Masi
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Clancy Brown (Eddie Little), Chelcie Ross (Robert Platt), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Jonny Beauchamp (Pete Damian), Josh Salt (Cameron Spence) s Brian Tee (Ethan Choi), Christian Stolte (Randy ‚Mouch‘ McHolland), Steven R. McQueen (Jimmy Borelli) a David Eigenberg (Christopher Herrmann)
Ostatní herci: Sophie Thatcher (Carolyn Cliffordová), Heather Chrisler (Tawny Darrensová), Trent Eisfeller (Ty Henley), Alex Gillmor (Bill Clifford), Joy Lang (Maureen Cliffordová), Ti Nicole Danridge (Kayla), Elizabeth Kline (Audrey), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E22: You and Me

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama