Chicago P.D. (Policie Chicago) S03E11: Knocked The Family Right Out

S03E11: Knocked The Family Right Out

S03E11: Knocked The Family Right Out

Poté co je luxusní byt vykraden, tým je šokován, když zjistí, že nejenom, že rodina během zločinu spala, ale jejich pubertální dcera byla během té doby znásilněna. Voight se ujistí u Jimmyho z Hasičárny 51, že zločinci rodinu uspali silným plynem a Lindsayová, Halstead, Atwater a Ruzek jdou do utajení, aby našli pachatele. Mezitím se Voight pokouší pomoci svému starému známému dostat zpět na nohy a Plattová s Mouchem obdrží znepokojující zprávy ohledně nadcházející svatby.

13.1.2016
7 990 000
42 minut

Základní info:

Režie: Mark Tinker
Scénář: Mo Masi
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Clancy Brown (Eddie Little), Chelcie Ross (Robert Platt), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Jonny Beauchamp (Pete Damian), Josh Salt (Cameron Spence) s Brian Tee (Ethan Choi), Christian Stolte (Randy ‚Mouch‘ McHolland), Steven R. McQueen (Jimmy Borelli) a David Eigenberg (Christopher Herrmann)
Ostatní herci: Sophie Thatcher (Carolyn Cliffordová), Heather Chrisler (Tawny Darrensová), Trent Eisfeller (Ty Henley), Alex Gillmor (Bill Clifford), Joy Lang (Maureen Cliffordová), Ti Nicole Danridge (Kayla), Elizabeth Kline (Audrey), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E13: Trouble Dolls

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás