Chicago P.D. (Policie Chicago) S03E13: Hit Me

S03E13: Hit Me

S03E13: Hit Me

Lindsayová a Halstead jdou do utajení, aby vypátrali partu, která se vydává za policisty a útočí na ženy, které vyhrály peníze v kasínu. Mezitím Burgessová po jejím rozchodu s Ruzekem podá žádost o přeložení na jinou stanici.

3.2.2016
7 220 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rohn Schmidt
Scénář: Mike Weiss a Cole Maliska
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Erik Jensen (Martin Watts) s Monica Raymund (Gabriela Dawsonová), David Eigenberg (Christopher Herrmann) a Steven R. McQueen (Jimmy Borelli)
Ostatní herci: Stephen Conrad Moore (Clayton ‚Bug‘ Howard), Malcom Banks (Gerard Garner), Jon Patrick O'Brien (Baron Drew), Jeff Garretson (manažer), Callie Johnson (Kristie Bradfordová), Jennifer Estlin (Virginia Wattsová), Christopher Ellis (strážník Sam Mularz), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E14: Safe

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás