Chicago P.D. (Policie Chicago) S03E22: She's Got Us

S03E22: She's Got Us

S03E22: She's Got Us

Poté co odpovídá na volání o střelbě v rodinném domě, Lindsayová a Halstead naleznou jediného přeživšího – nejmladší dceru, která je po události v šoku. Mezitím co Lindsayová a dr. Charles hodnotí dívku a snaží se zjistit, jestli by jim pomohla identifikovat zabijáka, Antonio a Olinsky vyšetřují pyramidovou „svépomocnou“ skupinu, ve které by mohli být potencionální podezřelí. A Plattová se snaží u velitelky Crowleyové zajistit, aby Burgessová a Roman mohli zůstat partnery.

18.5.2016
6 930 000
42 minut

Základní info:

Režie: Lin Oeding
Scénář: Mike Weiss
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Brian Geraghty (Sean Roman), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Samuel Hunt (Greg Gerwitz), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Kylie Rogers (Polly Carlsonivá), Kevin Oestenstad (Lewis Barrow), Randy Steinmeyer (Jerome Dougherty), Joe Adler (Gerald Dougherty) a Oliver Platt (Daniel Charles)
Ostatní herci: Chris Amos (Graham Simmons), John Gray (Allan Sloan), David Krajecki (Francis Kruger), John Gawlik (Arthur Banks), Sam Derence (dr. Calloway), Celeste M. Cooper (lékařka), Danny Martinez (pochůzkář Garcia), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás