Chicago P.D. (Policie Chicago) S04E08: A Shot Heard Round the World

S04E08: A Shot Heard Round the World

S04E08: A Shot Heard Round the World

Rozvědka si musí poradit s vysoce trénovaným odstřelovačem, který měl za cíl a zabil dva pochůzkáře. Mezitím Antonio, poté co přijmul Stoneovu nabídku práce, musí řešit, jak novinku oznámit týmu a později na jeho rozlučkové párty Voight nabídne Burgessové místo v rozvědce. Také Bunny hodí na Lindsayovou šílenou novinku: její biologický otec je ve městě a chce se s ní setkat.

cz sk
16.11.2016
6 110 000
42 minut

Základní info:

Režie: Terry Miller
Scénář: Matt Olmstead a Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Eamonn Walker (Wallace Boden), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Markie Post (Barbara ‚Bunny‘ Fletcherová), Barbara Eve Harris (Emma Crowleyová), Kevin Kane (Mike Sorensen), Dave Thomas Brown (Carl Dougherty), Corey Brill (Robert Dean), Caryn West (Cathy Doughertyová) s S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Nick Gehlfuss (Will Halstead) a Oliver Platt (Daniel Charles)
Ostatní herci: Steve Schine (Curtis), Andre Truss (Booker Ford), Danny Martinez (pochůzkář Garcia), Jessica Lauren East (pochůzkář Rileyová), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mammon52852

Škoda Antonia no uvidíme ho v Chicago Law…Jinak díl byl Masakr

17.11.2016 | 17:37:26

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás