Chicago P.D. (Policie Chicago) S04E09: Don't Bury This Case

S04E09: Don't Bury This Case

S04E09: Don't Bury This Case

Severide je obviněn z útěku od automobilové nehody, která se změní na vraždu jedné z obětí, dítěte, který podlehne zraněním. Lindsayová a Voight tuší, že to na Severida bylo hozeno. Přátelství a vztahy jsou vystaveny zkoušce mezi detektivy a strážníky a jejich kamarády na Hasičské stanici 51, když se důkazy na Severida začnou kupit. Mezitím Burgessová začíná svůj první den v rozvědce a okamžitě se nepohodne s Olinskym. Také Lindsayová zvažuje nad setkáním se svým otcem. Pokračování příběhu z Chigago Fire (5×09).

3.1.2017
7 890 000
42 minut

Základní info:

Režie: Cherie Nowlan
Scénář: Craig Gore a Tim Walsh
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Jesse Spencer (Matthew Casey), Christian Stolte (Randy ‚Mouch‘ McHolland), Timothy V. Murphy (Zadra), Chris Agos (Steve Kot) a Taylor Kinney (Kelly Severide)
Ostatní herci: Mike Schminke (Greene), Greg Tarzan Davis (Reece), Matthew James Ballinger (Mike Cox), Sasha Smith (Elsa Jamesová), Andrew Goetten (barman), Antonio Ciano (Ryan Novak), Laura T. Fisher (Katrina Novaková), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E12: Due Process

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás