S04E17: Remember the Devil

S04E17: Remember the Devil

Rozvědka vyšetřuje ženy, která byla držena v zajetí v přepravním kontejneru a která odmítá pomoct najít podezřelého. Když se vypustí video, tým si uvědomí, že je i druhá rukojmí a snaží se ji co nejrychleji najít. Mezitím se Halsteadova expřítelkyně objeví v Chicagu a oznámí, že jsou stále vzatí; a Olinsky se vrací do práce po smrti své dcery.

cz sk
22.3.2017
6 390 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rohn Schmidt
Scénář: Mike Weiss
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Laura Slade Wiggins (Juliana Parksová), Marceline Hugot (Geraldine Crane), Stephanie Fantauzzi (Abby McSweeneyová), Marcus Choi (Daniel Jung) s Rachel DiPillo (Sarah Reeseová) a Nick Gehlfuss (Will Halstead)
Ostatní herci: Conor Woods (Sam Driscoll), Sam Pearson (Marcus Walker), Andrew L. Saenz (Anthony Ochoa), Celeste Cooper (lékařka), Dylan Jost (Austin Forchette), Jillian Mitchell (Shanee Wallisová), Eric C. Lynch (pochůzkář Dichter), Cesar Jaime (pochůzkář Cesar), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama