Chicago P.D. (Policie Chicago) S05E15: Sisterhood

S05E15: Sisterhood

S05E15: Sisterhood

Rozvědka se snaží dostat civilistu, který zabíjí sexuální násilníky. Vyšetřování se stane osobním pro Burgessovou, která si začne pokládat otázku, jestli muži, kteří zaútočili na její sestru, opravdu zaplatili za jejich činy.

1.3.2018
6 090 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rohn Schmidt
Scénář: Rick Eid a Katherine Visconti
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jon Seda (Antonio Dawson), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Johnathon Schaech (detektiv Scott Hart), Suzette Gunn (Isabel ‚Q‘ Torresová), Berto Colon (Rey), Eryn Pablico (Tina Vasquezová), Roberto Sanchez (Jorge Pena), Sandra Delgado (Ana Riosová)
Ostatní herci: Carlos Javier Rivera (Dante Silva), Mia Vivens (Veronica), Ricardo Gamboa (Adolfo), Amanda Dahl Powell (Beth Carrová), Leslie Perez (Daniella Riosová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás