Chicago P.D. (Policie Chicago) S07E15: Burden of Truth

S07E15: Burden of Truth

S07E15: Burden of Truth

Rozvědka hledá dealera, který způsobil hromadné předávkování osob a je spojen s Romanovou hledanou sestrou. Z případu se stane vyšetřování vraždy, když naleznou dealerovo mrtvé tělo. Druhá část crossoveru s Chicago Fire (8×15).

27.2.2020
8 120 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Rick Eid a Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Lisseth Chavez (Vanessa Rojasová), Amy Morton (Trudy Plattová), Taylor Kinney (Kelly Severide), Kara Killmer (Sylvie Brettová), Christian Stolte (Randy ‚Mouch‘ McHolland), Annie Ilonzeh (Emily Fosterová), Eamonn Walker (Wallace Boden) a Brian Geraghty (Sean Roman)
Ostatní herci: Anthony Ferraris (Tony), Phillip Cusic (Travis Butler), Kathy Scambiatterra (M.E.), Sean Ramey (O'Malley), Larnell Shadd (Christian Lewis), Deverin Deonte' (Eddie Weller), Keith Bolden (pan Butler), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás