Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E01: Fighting Ghosts

S08E01: Fighting Ghosts

S08E01: Fighting Ghosts

Tým vyráží na místo postřelené pětileté dívky a na případu musí pracovat během toho, co čelí novým překážkám, které nastaly kvůli zvýšené pozornosti na novou policejní reformu. Na Atwatera útočí skupina strážníků, kteří ho chtějí zranit kvůli jeho postavení proti modré zdi. Voight se sám sebe ptá, jestli je vhodný pro novou formu policejní práce, když ho bedlivě sleduje zástupce superintendenta chicagské policie.

12.11.2020
6 430 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Námět: Rick Eid
Scénář: Rick Eid a Gavin Harris
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Nicole Ari Parker (Samantha Millerová), Alejandro Hernandez (Roberto Diaz), Whitney Johnson (Lisa Pageová), Kelli Simpkins (asistentka státního návladního) a Brent Sexton (Kenny Nolan)
Ostatní herci: Nick Mayes (otec Allende), Lawrence Clark-Bey (Ron Gaffney), Dylan Jost (Ken Riley), Omar Vega Jr. (Miguel Cortez), Andre Alvarez (Carlos Infante), Maya Martinez (Maria Diazová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

drsny rozjezd!

26.11.2020 | 20:15:51

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás