Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E02: White Knuckle

S08E02: White Knuckle

S08E02: White Knuckle

Syn vlivného bývalého policisty je podezřelý z vraždy a Moore tlačí na Voighta, aby ho rychle obvinil, aby nemohla být chicagská policie nařknutá z přednostního zacházení. Atwaterův boj proti „modré zdi“ se vyhrotí, když pochůzkáři začnou neodpovídat na volání členů týmu. Voight se snaží pomoct Atwaterovi ukončit tenhle problém, ale oba se neshodnou na správné cestě, jak to udělat.

19.11.2020
6 380 000
42 minut

Základní info:

Režie: Nicole Rubio
Scénář: Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Nicole Ari Parker (Samantha Millerová), Gino Anthony Pesi (Eric McKenzie), Kylen Davis (Jordan Atwater), Cole Doman (Billy Braddem), Timothy Edward Kane (radní Braddem) a Brent Sexton (Kenny Nolan)
Ostatní herci: Brittany Burch (Hadley), Jeremy Peter Johnson (právník), Alejandro Raya (stránžík Caswith), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás