Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E03: Tender Age

S08E03: Tender Age

S08E03: Tender Age

Ruzek a Burgessová najdou dítě, jak se samo prochází uprostřed ulice a když ho vezmou domů, objeví celou rodinu zavražděnou. A Uptonové je nabídnuta práce u FBI.

cz sk
14.1.2021
6 580 000
42 minut

Základní info:

Režie: Eriq La Salle
Scénář: Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Richard Brooks (poručík řešící nezletilé), Jade Radford (Nia Bensonová), Ramona Edith Williams (Makayla Wardová)
Ostatní herci: Byron Coolie (Marv), Adenike Thomas (Alanah Mercerová), Nora Caroll (Kathy Wardová), Marika Mashburn (Claire), Rasell L. Holt (Truman Powell), Shavar D. Clark (Tariq Morris), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

Po téhle epizodě jsem přesvědčená, že se Kim s Adamem k sobě musí vrátit, úplně mi to připomnělo, jak ráda jsem je spolu měla, navíc by byli opravdu skvělý rodiče :) Co se týče Jaye a Hailey, tak těm jsem nikdy moc nefandila, ale tady jsem poprvé mezi nimi viděla opravdu nějakou tu jiskru, tak uvidíme :)

14.1.2021 | 15:01:23

Stav překladu

Epizoda S08E07: Instinct

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás