Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E04: Unforgiven

S08E04: Unforgiven

S08E04: Unforgiven

Policista je zavražděn a podezření padá na někoho, kdo vůči strážníkovi držel zášť. Rozvědka usilovně pracuje na vyřešení případu, ale zástupkyně superintendenta Samantha Millerová ho váhá bránit, dokud nebude znát celý příběh.

cz sk
28.1.2021
5 970 000
42 minut

Základní info:

Režie: Chad Saxton
Scénář: Rick Eid a Gavin Harris
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Nicole Ari Parker (Samantha Millerová), Mat Vairo (Zach Silver), Annelise Cepero (Maria Guerraová)
Ostatní herci: Chris Corres (Marco Perez), Meghan Maureen McDonough (Dana Blaineová), Simeon Henderson (strážník Tom Rodriguez), Dennis Garcia (Jose Torres), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

to parovani uvnitr jednotky me sere uz pekne dlouho!! a oni toho nenechaji… a kdyz uz, tak minimalne by nemeli byt i ve stejnych dvojicich v praci… to je brutalne nerealne…

20.2.2021 | 2:24:41
Jana13.13

Zbytečné drama mezi Hailey a Jayem, tvůrci CHICAGO mají asi potřebu teď všechny páry, jak stálé, tak tvořící se, rozházet nebo fakt nevím :D Každopádně tahle epizoda nic moc, příběh mě nezaujal :/

29.1.2021 | 19:57:02

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás