Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E05: In Your Care

S08E05: In Your Care

S08E05: In Your Care

Tým vyšetřuje sérii krádeží aut a zjistí, že pravda je mnohem komplikovanější, než se jim zprvu zdálo. Burgessová odhalí novinku o minulém případě, která ji navždy změní život.

cz sk
4.2.2021
6 090 000
42 minut

Základní info:

Režie: Charles S. Carroll
Scénář: Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Matt Gomez Hidaka (Miguel Reyes), Ramona Edith Williams (Makayla Wardová), Adenike Thomas (Alanah Mercerová), Nora Carroll (Cathy Wardová), Lydia Berger Gray (Jessica Ramirezová)
Ostatní herci: Tony Castillo (oběť), Jay Reeves Montgomery (Jeff Trubin), Jessica Little (Tania), Mel Roberson (detektiv z vražd), Elena Marisa Flores (strážník Rosadová), Vincent Kracht (Troy Wrightman), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

ale no tak Kim! tohle nema byt rodinne drama… tohle je jen komplikace a ze spatneho duvodu…

20.2.2021 | 3:09:07

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás