Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E07: Instinct

S08E07: Instinct

S08E07: Instinct

Po řadě smrtících útoků jde tým do utajení, aby dostal nebezpečného nového drogového dealera, který se nezastaví před ničím, aby odstranil svoje soupeře. Z Ruzekova informátora se vyklube volná střela, která může narušit celou operaci.

cz sk
18.2.2021
5 870 000
42 minut

Základní info:

Režie: Chad Saxton
Scénář: Scott Gold
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Michael Drayer (Tommy), Charles Halford (Logan Teague), Tony Demil (Keith Monahan)
Ostatní herci: Emma Jo Boyden (Isabel Laneová), Michael Goldberg (pochůzkář 1), Jimmy Caruso (pochůzkář 2), Victor Gonzalez Ruiz (Enrique Becerra), Jess Mendoza (Hector Becerra), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás