Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E09: Impossible Dream

S08E09: Impossible Dream

S08E09: Impossible Dream

Když je místní podnikatel zastřelen ve vlastním obchodě, věc se stane osobním pro Atwatera, který ve čtvrti dělal pochůzkáře jako čerstvý policista. Zástupkyně superintendenta Samantha Millerová přijde za Voightem se zvláštním požadavkem ohledně strážníka Andreho Coopera.

cz sk
18.3.2021
6 210 000
42 minut

Základní info:

Režie: Charles S. Carroll
Scénář: Rick Eid a Gavin Harris
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Nicole Ari Parker (Samantha Millerová), Cleveland Berto (Andre Cooper), Keith Machekanyanga (Damari Evans), Leopold Manswell (Quincy Barrett)
Ostatní herci: Bradford S. Stevens (Bob Hayes), Jahkil Naeem Jackson (Theo Evans), Cayen Martin (Trent Brown), Michelle Renee Thompson (Clara Hillová), Kelvin Davis (Roy), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás