Chicago P.D. (Policie Chicago) S08E11: Signs of Violence

S08E11: Signs of Violence

S08E11: Signs of Violence

Wellness u rodiny odhalí nekalou hru a detektivka Hailey Uptonová je rozhodnutá rodiče a mladou dcerku najít. Během toho co se Uptonová hlouběji věnuje problémové dynamice v rodině, zjistí, že si připomíná své vlastní problémové dětství.

cz sk
8.4.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Bethany Rooney
Scénář: Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Kelsey Brennan (Jessica Hartleyová), Shaya Harris (Annie Hartleyová), Rafael Cabrera (Alejandro Hermanez)
Ostatní herci: Angie Shriner (Meyers), Chris Holder (Banks), Sean Davis (pochůzkář Malcolm), Victor Holstein (Kurt Hartley), Dennis Schnell (Ray Clarton), Stella Grace Fitzgerald (Becca Clartonová), Kyra Sorce (Zara), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás