S08E16: The Other Side

S08E16: The Other Side

Voight a tým musí využít všechny své znalosti, aby dostali smrtící zločinecký gang. Burgessová se ocitne v nebezpečné situaci.

cz sk
27.5.2021
6 150 000
42 minut

Základní info:

Režie: Chad Saxton
Scénář: Rick Eid a Gwen Sigan
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Ramona Edith Williams (Makayla Burgessová), Anthony Goes (Kent Darby), Michael Maize (Roy Walton)
Ostatní herci: Stan Adams (Tim), George C. Owens (Brad), William Kalinak (Mark), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Šílený závěr!! Kim si toho za ty roky už zkusila fakt dost a spolu s Ruzekem patří k mým oblíbeným postavám! Ještě k nim patřil Olinsky, ale toho mi už zabili… Snad to tentokrát dopadne dobře…

11.1.2022 | 23:46:14
coffee

Escalating as fuck !! ještě lepší díl než E15 !! Palce nahoru !!

15.6.2021 | 23:02:23
Jana13.13

Já nemám slov, ta chudinka už zažila snad všechno a tohle byl masakr :o Jinak jsem zvědavá, jak moc to ovlivní Hailey a jestli se to nakonec provalí a Voight půjde ke dnu :/

27.5.2021 | 12:23:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem. 8. řada se postupně kompletuje.

Reklama

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama