Chicago P.D. (Policie Chicago) S09E05: Burnside

S09E05: Burnside

S09E05: Burnside

Během toho co tým pracuje na vyřešení smrtící střelby v Burnside, Atwater si uvědomí, že má s případem velmi osobní spojení.

cz sk
21.10.2021
5 570 000
42 minut

Základní info:

Režie: Brenna Malloy
Scénář: Ike Smith
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Amanda Payton (Celeste Nicholsová), Donovan Christie Jr. (Moe Hubbard), Elijah M. Cooper (Lewis Dotson),
Ostatní herci: Tania Richard (státní návladní Ashley Evansová), Vincent P. Fenner Jr. (Aidan), Karl Hamilton (veřejný obhájce), Eugene Bracy (Anthony Wiggins), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E08: Fractures

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás