S09E12: To Protect

S09E12: To Protect

Tým spolupracuje, aby identifikoval hlavu brutálního gangu Los Temidos. Voight se ponoří hlouběji do minulosti jeho informátorky Anna Avalosové, když je její role v utajení ohrožena.

cz sk
20.1.2022
5 790 000
42 minut

Základní info:

Režie: Bethany Rooney
Scénář: Gavin Harris
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Carmela Zumbado (Anna Avalosová), José Zúñiga (Javier Escano), Marsuvio Sánchez (Pacuan „Paco“ Gutierrez)
Ostatní herci: Ted Williams III (detektiv Marek), Doogin Brown (Eric Salsbury), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S09E19: Fool's Gold

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama