S10E21: New Life

S10E21: New Life

Torres se ocitá uprostřed případu vraždy, který se odehrává příliš blízko jeho domova a hrozí, že to odhalí jeho problematickou minulost. Během toho co se snaží sladit svůj starý život s novým, Voight ho bedlivě sleduje.

cz sk
18.5.2023
4 910 000
42 minut

Základní info:

Režie: Carl Seaton
Scénář: Gavin Harris
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Tracy Spiridakos (Hailey Uptonová), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Benjamin Levy Aguilar (Dante Torres), Amy Morton (Trudy Plattová), Sharlene Cruz (Mia Ramosová), Anthony Lee Medina (Sergio Navarro), Adan Rocha (Tomas Vega), Stephanie Diaz (Catalina Torresová)
Ostatní herci: Michael Hendricks (otec O'Donnell), Fidel Vicioso (Juan Ariza), Daija Monet (strážník Reidová), …

Foto: NBC

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama