Chicago P.D. (Policie Chicago) Rozvědka přivítá dalšího člena

Rozvědka přivítá dalšího člena

Rozvědka přivítá dalšího člena

Jelikož byla před začátkem osmé řady Vanessa přeřazena k jinému útvaru, rozvědka přišla o jednoho ze členů. Volné místo obsadí v některém z dalších dílů Jalen Walker, sportovně nadaný bývalý zaměstnanec Wall Street.

1 0
14.1.2021

V sedmé řadě jsme se dočkali nového člena rozvědky, Vanessy Rojasové, kterou si zahrála herečka Lisseth Chavez. Vanessa původně působila v jednotce pro dlouhodobé tajné mise. Poté co byl případ, ve kterém se Hankův tým ke konci také angažoval, vyřešen, nabídl ji Hank místo v rozvědce. Vanessa nabídku přijala. Po skončení mise ale neměla kde bydlet, čehož si všimla Uptonová a nabídla jí, že může bydlet s ní. V průběhu minulé řady se začala sbližovat s Atwaterem, ale nakonec z toho nic nebylo.

Před začátkem osmé řady bylo oznámeno, že se Vanessa do seriálu nevrátí, jelikož herečka přijala hlavní roli v nové řadě Legends of Tomorrow. Nic víc za tím hledat asi nemusíme, protože podle reakcí herečky na sociálních sítích, ji vyhlídka, že si zahraje v superhrdinském seriálu od DC tak nadchla, že nabídnuté roli dala před naším seriálem přednost. Možná si říkáte, že mohla nějak ukončit příběh své postavy v premiérovém díle osmé řady, ale podle slov tvůrců by ukončení jejího příběhu v průběhu jednoho dílu bylo příliš násilné.


(Vanessa už není v osmé řadě součástí rozvědky, Foto: NBC)

V osmé řadě tedy její místo zaplní někdo nový. Prozatím nevíme, v jakém díle se nová postava objeví, ale určitě už brzy. Novou posilou týmu se stane strážník Jalen Walker. Jalen vždy exceloval ve všech oblastech, jak ve sportu, tak ve studiu. Dal výpověď ve vysoko ceněné a dobře placené práci na Wall Street, aby se mohl přidat k chicagské policii. Proč? Aby mohl pozměnit status quo policie. Chce za svým příchodem vidět změnu.

Jalena si zahraje herec Cleveland Berto. Herec toho prozatím na kontě moc nemá. Menší roli si zahrál v novém Terminátorovi, Terminátor: Temný osud.

(Volné místo zaplní strážník Walker v podání Clevelanda Berta, Foto: Showtime)

Zdroj článku: Finance.Yahoo
Foto: Showtime

Diskuze /3

terari

A může mi někdo říct proč je tady u článku jako poslední fotka Michael B. Jordan??? Jestli si myslíte že je to Cleveland Berto tak není.

#3 xflori01
14.1.2021 | 21:33:39
Adm1

no zbohom, na začiatku sa mi páčilo na tomto seriáli, že nebol ultra antirasistický..... černosi boli vždy tí nevinný atď… príklad ako vtedy, keď ten černoch postrelil Seana Romana a hneď vytiahol „rasizmus kartu“ mesto nabehlo do ulíc brániť strelca a dostal nízky trest, krásna ukážka, že ako „utlačovaní“ využívajú rasizmus vo svoj prospech teraz pridajú ďalšiu černoskú postavu a bude to zas tá istá prehratá platňa, ako v každom americkom seriáli o policajtoch, či právnikoch ako sú chudáci černosi utlačovaní a podobné pičoviny, nikoho to nebaví počúvať ako policajný zbor nie je voči nim fér, škriekať rasizmus zo strany na stranu

14.1.2021 | 21:55:55
xflori01

#1 terari: Omlouvám se. Máte pravdu. Ve zdrojovém článku se používala tato fotka jako Clevelanda, takže jsem se nad správností nezamyslel. Teď už by to snad měl být on. :)

webmaster
15.1.2021 | 9:29:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás