Chicago P.D. (Policie Chicago) V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

1 0
11.11.2020

Na Youtube kanálu Wolf Entertainment jsme se mohli v průběhu minulého měsíce dočkat několika půlhodinových rozhovorů vždy mezi dvěma herci z různých Wolfových seriálů. Jedním z nich byl rozhovor herce Jasona Begheho, velitele rozvědky z Chicago P.D., s hercem Julianem McMahonem, velitelem elitního týmu FBI ze seriálu FBI: Most Wanted.

V něm Jason Beghe řekl, že se po událostech vraždy George Floyda a následném národním hnutí Black Lives Matter seriál bude v nadcházející sezóně věnovat policejní brutalitě a rasismu.


„Myslím, že cítíme jistou povinnost se k těmto problémům vyjádřit, což bude zábava a výzva pro nás. Jsem vděčný, že máme tak skvělé scenáristy a rádce. Jsem opravdu pyšný na první scénáře. Doufám, že nebudou jenom zábavné. Snažíme se, bez toho abychom byli grandiózní, být užiteční.“

(Mimo napětí mezi policií a černošskou komunitou se v seriálu dočkáme i života v současné koronavirové situaci, Foto: NBC)

Beghe také řekl herci z FBI, že díky dostatku času po nezamýšleném finále 7. řady v dubnu měli herci a scénáristi seriálu prostor se nad policejní brutalitou a rasismem zamyslet. Spolu s poradci a dokonce policisty měli několik rozhovorů. I přes nechtěnou pauzu měl tak tým čas pořádně popřemýšlet, jaká bude jejich mise v nadcházející sezóně.

Hlavní herec seriálu řekl, že mezi finálem 7. řady a 8. řadou bude „perfektní propojení“: „Budeme přímo pokračovat a vytasíme se s ještě většími věcmi.“ Beghe také dodal, že se těší, až uvidí detektiva seržanta Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický, zamyslet se nad rolí policie a jejím vztahu s černošskou komunitou a doufá, že si uvědomí, že se věci musí změnit.

„Je to zábava, ale je to také zodpovědnost. Mnohé lidi to naštve, ale také to získá nové fanoušky. Kdo ví, co se stane, ale jsme připraveni na oba tábory.“

Kdo se chce podívat na celé video (bez titulků), může níže. Zmíněné Begheho slova naleznete okolo šestnácté minuty a dále:
Thumbnail Play icon

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /1

Svjatogor

Švestky z Čikéga budou klečet. xD

12.11.2020 | 12:01:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E05: Burnside

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Co nás čeká?

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Jeden večer, jedno město, jedna rodina

Tříseriálový chicagský komplet, tedy Chicago Fire, Chicago P.D. a Chicago Med, se představuje v první propagační upoutávce na novou sezónu, která odstartuje 22. září. A hlavního slova se v ní jako správný vůdce ujímá velitel Boden.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás