Alvin Olinsky

Alvin Olinsky

Starší detektiv rozvědky.

Sezóny 5
2014 - 2018

Detektiv Alvin Olinsky byl ostřílený detektiv rozvědky a Voightův nejzkušenější člen týmu. Předtím než se přidal k policii sloužil Alvin v Armádě USA a byl přiřazen do 173. bojového týmu výsadkové brigády v Vicenze v Itálii. V díle Called in Dead zmínil, že má v práci zabil osm lidí. Je jedním ze dvou válečných veteránů v rozvědce – dalším je Jay Halstead, veterán z Afghánistánu,

V průběhu první řady se Olinsky nevídal se svojí manželkou Meredith a žil na čas v garáži. Později se domluvili, že se pokusí dát vztah znovu dohromady a Alvin se nastěhoval zpět do doma. Když byla jeho dcera Lexi falešně obviněna z držení marihuany, Olinsky ji rychle přispěchal na pomoc. Lexi je později svědkem střelby gangů. Olinsky se ji snaží uchránit před svědectvím u soudu, které by jí ohrozilo na životě. Ale když střelec odmítne vypovídat, Lexi se dobrovolně nabídne.


(Alvin v první řadě s Ruzekem, Foto: NBC)

Ve finále druhé řady, Born Into Bad News, Alvina kontaktuje mladá dívka z centra pro mladistvé jménem Michelle a řekne mu, že je jeho druhá dcera. Alvin se s ní setká v díle Life is Fluid, kde ji z centra dostane. Během třetí řady se s ní sbližuje a přijme ji za svoji dceru, i když za cenu, že jeho vyhozen z domu svojí rozzlobenou manželkou. V 4. řadě v trojdílném crossoveru je Lexi zabita v požáru, které poté policie označí za žhářství.

Olinsky se už dlouhou dobu kamarádí s Voightem, se kterým pracoval ještě v protigangové jednotce. Olinskyho partner byl zabit mužem jménem Browning a Olinsky s Voightem ho poté vzali na „projížďku v lodce“. Ačkoli je většinou tichý a zdrženlivý, dokáže vybuchnout a je schopen použít taktiky mimo hranice zákona, aby dostal padouchy před spravedlnost.

V díle Breaking Point je vzat do vazby a vyslýchán Vnitřními záležitostmi, když se objeví jeho DNA na těle Kevina Binghama, vraha Hankova syna Justina. Když se ho detektivové zeptají na DNA, požádá o právníka. Poručík Denny Woods se snaží od něj získat informace, aby mohl posadit Voighta za mříže a nabídne Alvinovu imunitu. Ale Alvin opustí kancelář a nabídku nepřijme. I když chvilku zvažuje, jestli ji má přijmout a zradit tak Voightovu loajalitu, jelikož je velká pravděpodobnost, že bude zatknut.

V díle Allegiance ho velká porota odsoudila vinným za vraždu Kevina Binghama. Na konci dílu je pobodán spoluvězněm. V díle Homecoming na následky zranění umírá.

(Alvin v páté řadě, Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:

  • JUSTICE 1. ŘADA – Fake

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama