Chicago P.D. (Policie Chicago) Barbara 'Bunny' Fletcherová

Barbara 'Bunny' Fletcherová

Barbara 'Bunny' Fletcherová

Odcizená matka detektivky Erin Lindsayové

Sezóny 3
2014 - 2017

Barbara „Bunny“ Fletcherová je biologická matka detektivky Erin Lindsayové. Je bývalá feťačka, která se o svoji dceru nestarala. Ta se tak uchýlila k drobným zločinům a byla pětkrát zatknuta, než ji zachránil detektiv Hank Voight. V druhé řadě se Bunny snaží znovu sblížit se svojí dcerou a chce, aby jí odpustila. Ale Lindsay ji nedůvěřuje kvůli dlouhým rokům zklamání a falešné naděje. Bunny má také další dítě, Teddyho Courtneyho, s jiným mužem.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás