Chicago P.D. (Policie Chicago) Jordan Atwater

Jordan Atwater

Jordan Atwater

Mladší bratr strážníka Kevina Atwatera

Sezóny 3
2017 - 2020

Jordan Atwater je mladší bratr strážníka Kevina Atwatera z chicagské policie. Žije spolu s Kevinem a sestrou Vinessou sami v černošské čtvrti. Kevin se snaží ze všech sil, aby se nezapletli s gangy, kteří čtvrť ovládají. Často se o ně stará i Kevinova bývalá parťačka Kim Burgessová. V páté řadě svědčil proti vrahovi na přání Kevina, i když sám moc nechtěl. Komunita se o tom dozvěděla a skupinky kluků ho a sestru začali obtěžovat. Kevin je tedy nechal přestěhovat mimo město k jejich strýcovi. Později se vrátil v 7. řadě.

Objevil se v dílech:
V díle Big Friends, Big Enemies ve 4. řadě hrál Jordana herec Ahmad Nicholas Ferguson.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E12: Due Process

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás