Kim Burgessová

Kim Burgessová

Pochůzkářka na 21. okrsku chicagské policie a později členka Voightovy rozvědky.

Sezóny 10
2014 - 2023

Strážník Kim Burgessová pracovala tři roky před vstupem na chicagskou policejní akademii jako letuška. Pochází ze St. Charles a narodila se někdy v roce 1988. Burgessová byla zpočátku seriálu pochůzkářkou a dobrou kandidátkou pro rozvědku. Dobře si rozuměla se svým bývalým partnerem, Kevinem Atwaterem. Oba byli cílem sarkastických poznámek seržantky Trudy Plattové, nicméně to oba házeli za hlavu. Burgessová má dobré srdce. Když chytili ženu, která kradla chleba pro svého malého syna, Kim za chleba zaplatí a vyhrožuje nespokojenému majiteli obchodu, že může projít jeho licence. Postupně se skamarádí se strážníkem Adamem Ruzekem, který ji i nabídne pomoct se pomstít Plattové, která se k ní a Atwaterovi chová hrozně. Po jednom stresujícím dni se políbí, čehož Kim lituje, jelikož je Adam zasnoubený. Nicméně poté co se Adam se svojí snoubenkou Wendy rozejde, začnou spolu chodit. Ale kvůli tomu Hank Voight, když měl volné místo v rozvědce, vybral Kevina, jelikož nechtěl, aby v jeho rozvědce spolu členové chodili. V druhé řadě tedy dostává nového partnera, strážníka Seana Romana.

(Kim v první řadě, Foto: NBC)

Na konci Called in Dead je postřelena, když se zrovna Roman hádá se svojí starou partnerkou. Po propuštění z nemocnice pracovala dva týdny za stolem na stanici a Plattová místo ní jezdila s Romanem. Také jí v té době seržant Voight nabídl povýšení do rozvědky, ale ona ho odmítla, jelikož chtěla být nablízko Romanovi, který si vyčítal, že byla postřelena. V v díle There's My Girl pracovala v rozvědce poté, co byl Atwater degradován kvůli sebevraždě podezřelého ve vazbě. V díle Born Into Bad News se zasnoubila s Ruzekem.

Na konci dílu Looking Out For Stateville zasnoubení odvolá, protože začala zpochybňovat Ruzekovu volbu se usadit. Kvůli tomu také požádala o přesun na jiný okrsek, ale nakonec ho odvolala. Oba, Burgessová i Ruzek, se po rozchodu cítili mizerně, ale snažili se to nedávat najevo. Poté co se s Ruzekem rozejde, začne pociťovat náklonnost ke svému partnerovi Romanovi, což vytvoří mezí ním a Ruzekem napětí. V díle Justice se s Romanem během hlídky v autě líbají, když na ně někdo začne střílet a Roman je zraněn. Sean se nakonec uzdraví, ale kvůli poškozením nervů v ruce už nadále nemůže vykonávat práci pochůzkáře a rozhodne se odjet do San Diega. Požádá Kim, aby jela s ním, ale ona odmítne.

Na začátku 4. řady dostává nového partnera, strážníka Julie Tayovou, kterou Plattová nechala přesunout z jiného okrsku. Nicméně to se nelíbí jejímu bývalému veliteli Fogelovi a Tayová se musí po pár směnách znovu přesunout ke staré práci. V následujícím díle dostává dalšího partnera, Mikea Sorensena, který poté rezignuje od policie, když se stane cílem střelby odstřelovače, který už zabil dva policisty. Burgessové je tedy nabídne znovu práce u rozvědky, kterou vezme.

V díle Little Bit of Light do města přijíždí její sestra Nicole a oznámí jí, že se rozvádí. V díle Last Minute Resistance je Nicole brutálně znásilněna a nalezena v metre. Po vyřešení případu se rozhodne vzít dovolenou a postarat se o její sestru a neteř.

Důležité okamžiky Kim v páté až sedmé řadě budou doplněny později.

(Kim v sedmé řadě, Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava
  • 2. ŘADA – Hlavní postava
  • 3. ŘADA – Hlavní postava
  • 4. ŘADA – Hlavní postava
  • 5. ŘADA – Hlavní postava
  • 6. ŘADA – Hlavní postava
  • 7. ŘADA – Hlavní postava
  • 8. ŘADA – Hlavní postava
  • 9. ŘADA – Hlavní postava
  • 10. ŘADA – Hlavní postava

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:

Law & Order: Special Victims Unit:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S10E22: A Better Place

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem. 8. řada se postupně kompletuje.

Reklama

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama