Chicago P.D. (Policie Chicago) Laura Dawsonová

Laura Dawsonová

Laura Dawsonová

Antoniova exmanželka a matka jeho dětí

Sezóny 2
2014 - 2018

Laura Dawsonová je matka Evy a Diega. Je bývalou manželkou Antonia Dawsona.

Laura vedla pekařství spolu se svými dětmi. Nicméně její a Antoniovo manželství přišlo na scestí, když byl unesen jejich syn Diego útočníkem, který zrovna Zpravodajská jednotka vyšetřovala. Také později během případu byl Antonio postřelen. Na Lauru toho bylo moc a chtěla, aby nechodil do práce. Antonio tak začal zvažovat svoji budoucnost v jednotce a řekl o tom Hankovi. Hank se ho zeptal, zdali očekávala, že bude zbytek života pracovat za stolem. Antonio chtěl později v noci zanechat vzkaz, ale našel prázdný dům. Laura ho opustila a vzala si děti s sebou.


Lauru už později neuvidíme, ale pravděpodobně mají společné opatrovnictví dětí, jelikož jsou někdy s Antoniem viděny jeho děti, Diego a Eva.

V páté řadě je odhaleno, že Eva se přestěhovala za Antoniem. Antonio později řekl, že Eva je chytrá dívka a měla problémy žít spolu s novým přítelem její matky a tak se odstěhovala.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás