Chicago P.D. (Policie Chicago) Lexi Olinskyová

Lexi Olinskyová

Lexi Olinskyová

Dcera detektiva Olinskyho

Sezóny 4
2014 - 2017

Lexi Olinskyová byla dcera detektiva Alvina Olinskyho. V díle Now Is Always Temporary je vyloučena ze školy, když v její skříňce naleznou jointy. Je odhaleno, že je schraňovala pro jejího přítele, ze kterého pravdu vymámil Olinsky. Lexi to otcovi odpustila a poté tančili rodičovský tanec na příjezdové cestě. V díle A Material Witness je jediný svědkem střelby mezi gangy a svědčí proti podezřelému, i když ji od toho otec a rozvědka odrazovali, aby se nestala cílem gangu. V díle Emotional Proximity umírá, když podlehne vážným zraněním od ohně, který někdo založil ve skladišti.

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás