Chicago P.D. (Policie Chicago) Mike Sorensen

Mike Sorensen

Mike Sorensen

Partner Burgessové po odchodu Tayové. Po útocích odstřelovače na policisty od policie odchází.

Sezóny 1
2016 - 2016

Strážník Mike Sorensen je představen v díle Some Friend jako partner Kim Burgessové poté, co její bývalou partnerku Julie přeřadili zpět na staré místo. V díle 300,000 Likes se Mike dostane do potíže, když postne video z jeho tělní kamery na svůj facebookový účet. V díle A Shot Heard Round the World odejde od policie, když se taktak vyhne střelbě od odstřelovače, který si vzal za cíl policisty.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás