Chicago P.D. (Policie Chicago) Sheldon Jin

Sheldon Jin

Sheldon Jin

Analytik rozvědky

Sezóny 1
2014 - 2014

Sheldon Jin byl „technický čaroděj“ a analytik Zpravodajské jednotky. Má velké znalosti ve využívání technologií při vyšetřováních. Je jediným členem týmu, který nenosí u sebe neustále zbraně. Většinou nechodí do terénu a pracuje ze základny na 21. okrsku. Na místě činu se objeví, jen když je ho potřeba.

Ke konci první řady je odhaleno, že Voightův kontrolor z Vnitřních záležitostí, seržant Edwin Stillwell, vydíral Jina, aby Zpravodajskou jednotku a zvláště Voighta špehoval. Jinův otec nastřádal velké druhy z hazardu a Stillwell vyhrožoval, že nechá Jinova otce deportovat zpět do Číny. Voight byl z počátku rozzuřený, když to o Jinovi zjistil, ale poté zjistil jeho spojení s Vnitřním, tak to pochopil. Jin je v díle A Beautiful Friendship zabit Stillwellem. Těsně před smrtí poslal Jin Halsteadovi flašku s informacemi očerňující Stillwella, což vedlo k jeho zatknutí.


Objevil se v dílech:

  • 1. ŘADA – Hlavní postava

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E14: Safe

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás