Vanessa Rojasová

Vanessa Rojasová

Nový člen Zpravodajské jednotky, která předtím dělala u tajných operací.

Sezóny 1
2019 - 2020

Strážník Vanessa Rojasová se přidala ke Zpravodajské jednotce z jednotky dlouhodobých vyšetřování a nahradila Antonia Dawsona po jeho rezignaci u chicagské policie. Poprvé se objevila v Assets jako Nina Rodriguezová, barmanka v baru Daria Walkera, do kterého se infiltroval Kevin Atwater. Když se s ní Atwater snažil domluvit, je odhaleno, že je policistku pracující pro jednotku tajných operací. K Zpravodajské jednotce se přidá v Familia, ale hnedka pokazí svoje první vyšetřování.

Je odhaleno, že žila v 32 pěstounských rodinách a byla bez domova, když se k Zpravodajské jednotce přidala – žila ve svém autě nebo v bytě, který měl během práce v utajení. Poté co práce v utajení skončila a ona neměla, kde bydlet, se zdráhala někoho požádat o pomoct. Hailey Uptonová si toho všimla a nabídla ji volný pokoj. Od té doby jsou spolubydlící.


(Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S10E15: Blood and Honor

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a RedDevil pro web Titulky.com .

Český překlad měli na starost překladatelky ze serialzone.cz. Překladatelka MissLiz nemá od 8. řady na překlad čas, pokud by tedy měl někdo zájem seriál překládat, může.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Na SkyShowtime můžete nalézt kompletní 4.-7. sezónu s českými titulky a dabingem.

Nové postavy

V průběhu desáté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Nové obsazení

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

V desáté řadě dostane rozvědka nastálo zelenáče

Benjamin Levy Aguilar se v desáté řadě přidá k hlavnímu obsazení seriálu. Rozvědka dostane nového člena. Strážníka, který vyšel rovnou z akademie. Nebude tedy jednoduché, aby do jednotky zapadnul a přitom se mu u této nebezpečné práce nic nestalo.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama