Chicago P.D. (Policie Chicago) Upoutávka na třetí řadu

Upoutávka na třetí řadu

Upoutávka na třetí řadu

Třetí řady osudů chicagských policistů se dočkáme již tento měsíc a tvůrci seriálu se rozhodli diváky navnadit malou ochutnávkou.

6 0
6.9.2015

Teaser, který se objevil na seriálovém YouTube kanálu, naznačuje, že nás v novém díle čeká trocha adrenalinu – operace, do které se Voightova jednotka pustí, se totiž zvrtne a Jay dostane pořádnou nakládačku. A jak se zdá, jediný, kdo ho z průšvihu může vysekat, je Erin. Také už nemůžete dospat?

FREEZE! Click the link in our bio and watch the promo for Season 3 of #ChicagoPD.


Fotka zveřejněná uživatelem Chicago P.D. (@nbcchicagopd), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–09–01T22:05:30+0­0:00“>Zář 1, 2015 v 3:05 PDT</time>

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

vevisek

Wauu..to vypadá hodně dobře. :-)

6.9.2015 | 16:59:16
Lucifrid

Jen doufám, že se Erin nebude z matčina vlivu dostávat půlku řady. Ale tak dvě tři epizody by byly fajn. Zase by se mi nelíbilo, kdyby se to vyřešilo komplet v první epizodě :D

webmaster
6.9.2015 | 20:44:14
Astrid

Už sa teším :) je to super seriál :)

6.9.2015 | 21:05:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E11: Signs of Violence

sk100%
DOKONČENO

K seriálu jsou rychle tvořeny slovenské titulky, jež mají na starost překladatelé drako83 a eXtrem147 pro web Titulky.com .

Český překlad mají na starost překladatelky ze serialzone.cz. Aktuálně titulky překládá MissLiz, které za vynakládané úsilí děkujeme.

Prvních sedm řad bylo vysíláno na Nově Action s českým dabingem.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

Reklama

Chicago svět

Víte, že...

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V osmé řadě se dočkáme otázky policejní brutality a rasismu

V rozhovoru herec Jason Beghe uvedl, že se seriál bude po událostech smrti George Floyda více věnovat policejní brutalitě a rasismu. Je zvědavý, jak se k problémům postaví jeho postava Hanka Voighta, který je vůči zločincům násilnický.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás