Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

Po velmi matoucí podívané se Sabrina ponořuje hlouběji do svých nově objevených sil a Zelda se pouští do role Lady Blackwoodové.

cz sk
5.4.2019
58 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LuliLuli92

kuuurnik sopa..konecne to zacina byt poradna jizda.....jak pripomely pad do tmy tak se mi zrychlil srdecni tep protoze toho hororu se fakt bojim a je mi z neho uzko ale jinak paradni dil… konecne

23.1.2020 | 23:17:20
Milano33

Wow! Fantastický diel, ktorý naozaj pekne a plynulo odsýpal. Toľko otázok sa nahromadilo, na ktoré potrebujem poznať odpoveď. Vskutku úžasný seriál, ktorý predčil všetky moje očakávania. Bol som strašne zvedavý, čo má naša Sabrina za nové pôsobivé schopnosti, ale toto som vážne nečakal, ten zvrat alebo odhalenie, to je jedno ako to nazveme, bolo neskutočné. Ďalšia skvelá epizóda nasýtená brilantnou pochmúrnou atmosférou a ešte k tomu sa žáner seriálu posúva do mysterióznych vôd. Som veru zvedavý, kam nás dobrodružstvá Sabrini Spellman zavedú ďalej a naozaj sa teším vysvetlenia, čiže potvrdenia alebo vyvrátenia toho, čoho sme sa dozvedeli na konci tejto ohromujúcej epizódy. Nedá mi inak, ako dať zaslúžených 100% tomuto znamenitému dielu.

2.11.2019 | 23:16:07
AmandaClark

Škoda, že neletela na metle :D

23.7.2019 | 17:32:03
Jiri007

Dobrý díl, Sabrinina moc je fakt užasná a ta její přednaške před studenty akademie taky, a Prudence jsem se fakt smal jak jen zaviděla, Zelda jako hračka Blackwooda byla taky něco, a proces s Ambrosem jsem si taky užil, konečně Blackwoodovi pořadně zatopili, jen mě mrzi že nevyšlo Sabrině to představení na konci.

redaktor
10.6.2019 | 12:20:52
oskarka

Já bych to tak nerozebírala! :-)

26.4.2019 | 14:21:04
Tralery

už jsem se chystal dát tomu 100%, ale dějová linka těch debilních smrtelníků to tradičně stáhla dolů; Takže Harvey má panickou klaustrofobii již od dětství a náhle shodou náhod se rozhodne jít do dolů a najde tam tunel 13 a za ním Sabrinin oltář.. jakože to tam takhle bylo stovky, tisíce let a nikoho předtím nepapadlo, jít ten tunel prozkoumat? A „monstrum“, které tunel jakoby hlídá, jen po lidech skáče ale nezabíjí, a proto je do minuty přemoženo dvemi 15ti letými dětmi? A za těchto podmínek–ptám se znova–tento tunel dosud nikdo neprozkoumal? Občas se stane, že se ten seriál dobře vyvíjí, ale vždy, když si to začnu myslet, tak to tvůrci opět poserou. V dnešní době člověk nemusí mít talent.. stačí když má peníze.

18.4.2019 | 7:53:08

Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
90/100 - 72×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood),

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás