Chilling Adventures of Sabrina S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

S02E07: Chapter Eighteen: The Miracles of Sabrina Spellman

Po velmi matoucí podívané se Sabrina ponořuje hlouběji do svých nově objevených sil a Zelda se pouští do role Lady Blackwoodové.

cz sk
5.4.2019
58 minut

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, Sabrinina moc je fakt užasná a ta její přednaške před studenty akademie taky, a Prudence jsem se fakt smal jak jen zaviděla, Zelda jako hračka Blackwooda byla taky něco, a proces s Ambrosem jsem si taky užil, konečně Blackwoodovi pořadně zatopili, jen mě mrzi že nevyšlo Sabrině to představení na konci.

10.6.2019 | 12:20:52
oskarka

Já bych to tak nerozebírala! :-)

26.4.2019 | 14:21:04
Tralery

už jsem se chystal dát tomu 100%, ale dějová linka těch debilních smrtelníků to tradičně stáhla dolů; Takže Harvey má panickou klaustrofobii již od dětství a náhle shodou náhod se rozhodne jít do dolů a najde tam tunel 13 a za ním Sabrinin oltář.. jakože to tam takhle bylo stovky, tisíce let a nikoho předtím nepapadlo, jít ten tunel prozkoumat? A „monstrum“, které tunel jakoby hlídá, jen po lidech skáče ale nezabíjí, a proto je do minuty přemoženo dvemi 15ti letými dětmi? A za těchto podmínek–ptám se znova–tento tunel dosud nikdo neprozkoumal? Občas se stane, že se ten seriál dobře vyvíjí, ale vždy, když si to začnu myslet, tak to tvůrci opět poserou. V dnešní době člověk nemusí mít talent.. stačí když má peníze.

18.4.2019 | 7:53:08

Nepřehlédněte

Netflix objednává třetí a čtvrtou řadu

Netflix objednává třetí a čtvrtou řadu

Streamovací služba Netflix objednala seriálu Chilling Adventures of Sabrina dalších 16 epizod, které budou rozděleny mezi další dvě řady, třetí a čtvrtou. Natáčet se začne příští rok.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás