Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) S03E05: Chapter Twenty-Five: The Devil Within

S03E05: Chapter Twenty-Five: The Devil Within

S03E05: Chapter Twenty-Five: The Devil Within

Ambrose se snaží zbavit Nicka trápení a Harvey s Theem se starají o Roz. Sabrina a Kaliban zatím pokračují ve výzvě Nesvatých klenotů.

cz sk
24.1.2020
58 minut

Základní info:

Režie: Roxanne Benjamin
Scénář: Matthew Barry

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Madame Satan), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Sam Corlett (Caliban), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Alessandro Juliani (Dr. Cerberus), Skye P. Marshall (Mambo Marie LaFleur), Lucie Guest (Circe), Vanessa Rubio (Nagaina), Will Swenson (Carcosa), Tyler Cotton (Melvin), Emily Haine (Elspeth), John Murphy (Asmodeus), Nelson Leis (Beelzebub), Ty Wood (Billy Marlin), Peter Bundic (Carl Tapper), Heather Doerksen (Gryla), Glynis Davies (Dezmelda), Leanne Khol Young (Pesta), Kaylah Zander (Sycorax), Oliver Rice (Barabbas), Daniel Nemes (Pontius Pilate),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ta vyprava do Jeruzalema byla fakt zajimava ale stejně sem si myslel že Kaliban se z toho nějak dostane a na posledni vyzvu jsem zvědav, dobre bylo že Harvey šel rozmlatit pout konečně udělal něco aby nebyl za slabocha, na Hildu jsem zvědav jak to s ni bude dal a jsem zvědav co dalšiho planuje Temný pan, Elspeth mi je lito a Agatha byla fakt šilena a Nicka se Sabrinou mi je lito doufam že se k sobě vrati a ten konec oni si přivolaji pomoc ale misto toho aby jim pomohli tak je chcou zabit to byl fakt zvrat.

redaktor
25.2.2020 | 23:50:35
oskarka

Tak to je zase jízda!

3.2.2020 | 0:02:35
LuliLuli92

uuuuuuuuu

26.1.2020 | 22:09:16

Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
90/100 - 72×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood),

Nepřehlédněte

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu a její přátelé uvidíme už naposledy, protože se Netflix rozhodl tento seriál po čtyřech sériích ukončit. Závěrečných osm epizod bude odvysíláno letos na podzim a nám tak nezbývá nic jiného, než doufat, že se Sabrina dočká řádného konce. Mrzí vás, že se už blíží konec seriálu?

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás