Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) S03E07: Chapter Twenty-Seven: The Judas Kiss

S03E07: Chapter Twenty-Seven: The Judas Kiss

S03E07: Chapter Twenty-Seven: The Judas Kiss

V souvislosti s tragickou událostí se Spellmanovým zjeví neblahé znamení. Blackwood se chce pomstít. Sabrina se připravuje na poslední výzvu proti Kalibanovi.

cz sk
24.1.2020
56 minut

Základní info:

Režie: Craig William Macneill
Scénář: Lindsay Calhoon Bring

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Madame Satan / Mary Wardwell), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha), Abigail Cowen (Dorcas), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Sam Corlett (Caliban), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Skye P. Marshall (Mambo Marie LaFleur), Vanessa Rubio (Nagaina), Will Swenson (Carcosa), Lucie Guest (Circe), Tyler Cotton (Melvin), John Murphy (Asmodeus), Donald Sales (Purson), Nelson Leis (Beelzebub), Georgie Daburas (Edward Spellman), Jasmine Vega (Lizzie), Michael Antonakos (Vlad the Impaler), Mark Hildreth (Judas Iscariot),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak tohle byl fakt perfektni díl, sama krvava jizda a nečekane překvapeni, ale nechapu proč Sabrina skočila na ten figl s Jidašem vždyt Jidaš byl zradce a mohl zradit i Sabrinu a myslim že Sabrina se dlouho nezdrži a na Ambrose jsem zvědav co uděla.

redaktor
27.2.2020 | 23:45:50
oskarka

No tedy!

3.2.2020 | 0:57:16
bulik55

No, už se těším na finále!

27.1.2020 | 19:40:45
LuliLuli92

CO TO K**** JEEE JAKOO WTF

27.1.2020 | 0:07:38
surky3

90% – zatím nejlepší díl.

26.1.2020 | 1:26:13
Milano33

Paráda! Pekne príbehom nabitá epizóda, plná nečakaných zvratov, napätých momentov a nepretržite atmosférických scén. Toľko vecí sa tu stalo, že sa popravde v tom už strácam a neviem, čomu mám poriadne veriť. Veľa ústredných postáv seriálu sa dostali do neľahkých, na prvý pohľad neriešiteľných situácii a koľko postáv zomrelo, ani už nehovorím. No finále bude určite zaujímavé a som vážne zvedavý ako to všetko vyriešia.

25.1.2020 | 22:52:58

Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
90/100 - 72×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood),

Nepřehlédněte

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu a její přátelé uvidíme už naposledy, protože se Netflix rozhodl tento seriál po čtyřech sériích ukončit. Závěrečných osm epizod bude odvysíláno letos na podzim a nám tak nezbývá nic jiného, než doufat, že se Sabrina dočká řádného konce. Mrzí vás, že se už blíží konec seriálu?

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás