Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 110×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

S04E06: Chapter Thirty-Four: The Returned

S04E06: Chapter Thirty-Four: The Returned

Sabrině se stýská po střípku z její minulosti a do Greendale se vracejí pomstychtiví návštěvníci. Klub Štváčů v soutěži kapel hraje doslova o život.

cz sk
31.12.2020
58 minut

Základní info:

Režie: Catriona McKenzie
Scénář: Oanh Ly & Ross Maxwell

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Lilith), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Sam Corlett (Caliban), Skye P. Marshall (Mambo Marie LeFleur), Alessandro Juliani (Dr. Cerberus), Tyler Cotton":actor:5257 (Melvin), Emily Haine (Elspeth), Christopher Rosamond (pan Kinkle), Ron Selmour (Baron Samedi), Christine Willes (Elaine Kosgrove), Riker Lynch (Trash), Sean Depner (Tobey), Sarah Desjardins (Katie), Doralynn Mui (Katy), Oliver Rice (Lazarus), Georgie Daburas (Edward Spellman), BJ Harrison (paní Curtisová), Sarah Corrigan (Smut), Conor Stinson O'Gorman (Filth), Nicco Del Rio (Dave), Quinn Greysen (Peggy Lou Simcox),…

Zajímavosti:

  • Hlavního člena kapely Satanic Panic ztvárnil Riker Lynch, bratr Rosse Lynche (Harvey).
  • Kapelu Stoned Philosophers tvoří tři herci, kteří působili ve čtvrté řadě Riverdale jako studenti na Stonewallské přípravce – Sean Depner (Bret Weston Wallis), Sarah Desjardins (Donna Sweett) a Doralynn Mui (Joan Berkeley).

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že souboj kapel byl fakt dobry a hlavně nemělo chybu jak Sabrina šla za Luciferem aby ji pomohl ale misto toho ji řekl at si poradi sama a taky jsem nečekal že Edward zautoči na Sabrinu a řekne ji ošklive věci ale nemělo chybu jak Mamba Marie hrala s Lazarem šachy a jak ho pak Lilith zabila ale čekal jsem že nakonec se nezabije a jsem zvědav co ma ted v planu a jsem rad že se Agatha uzdravila pomoci Dorcas.

20.1.2022 | 16:00:44
Milano33

Súboj kapiel sa vydaril na výbornú.

9.1.2021 | 0:57:30

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama