Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) Kdo si zahraje slavnou literární postavu?

Kdo si zahraje slavnou literární postavu?

Kdo si zahraje slavnou literární postavu?

V druhé sérii se seznámíme s minimálně dvěma novými postavami, a to s Adamem Mastersem a především s Dorianem Grayem, což je ikonická postava románu Obraz Doriana Graye. Kdo si tyto postavy zahraje?

6 0
31.3.2019

Prvním přírůstkem druhé série bude postava Adama Masterse, což je přítel Mary Wardwellové. Adam je přitažlivý a charismatický muž, který se vrací do Greendale po své stáži v cizině, kde pracoval u Lékařů bez hranic. Nemá ale ponětí, že v těle jeho přítelkyně je démon Madam Satan. Tuto postavu si zahraje herec Alexis Denisof, kterého můžete znát ze seriálů Angel či Finding Carter nebo také jako manžela herečky Alyson Hannigan.

Druhou posilou bude čaroděj Dorian Gray, který je vlastníkem nočního klubu Dorian’s Gray Room. Dorian je záhadný džentlmen, u kterého je obtížné uhádnout jeho věk a odhalit jeho tajnosti. On však přede všemi skrývá jedno tajemství – a to svůj vlastní prokletý portrét (stejně jako v románu Obraz Doriana Graye od spisovatele Oscara Wildea). Jako Dorian Gray se představí kanadský herec Jedidiah Goodacre, kterého jste loni mohli vidět v poslední řadě seriálu The Originals jako Romana Siennu a následně se objevil i v pár epizodách spinoffu Legacies. Postavu Doriana Graye si také můžete vybavit z hororového seriálu Penny Dreadful, kde jej ztvárnil herec Reeve Carney.


Zdroj: Deadline

Co říkáte na tyto nové postavy?

Diskuze /2

Lex Luthor

Na Doriana Graye se těším

31.3.2019 | 15:30:42
Goldensmile

jeej kéžby Doriana hrál zase Reeve Carney, jako v Penny Dreadful, byl skvělej :)

31.3.2019 | 18:41:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás