Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 107×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Salem přichází na scénu

Salem přichází na scénu

Podívejte se na minutovou ukázku z první řady, ve které se Sabrina setká se svým kocourem Salemem.

12 1
23.10.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

lenacia

Salem si myslím že v původním seriálu nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil… Salem byl přeci zakletý do kocoura, protože v podobě vpodstatě nejmocnjšího čaroděje se pokusil ovládnout celý svět. A zde to nevypadá o moc lépe, co tady přesn je? Nějaký démon? Proč se, stejně jako v té animované sračce, nepracuje s touto jeho druhou stránkou. Salem by si zatraceně zasloužil klidně i vlastní seriál, a kdyby se ho ujal někdo fakt dobrej, kterej by to vzal jako kombinaci lehce humorného života kočky a souasně temnějšího tónu v podobě flashbacků do jeho lidské minulosti… mohlo by to fungova skvěle…

24.10.2018 | 5:33:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Thirty-Six: At the Mountains of Madness

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde seriál rovněž můžete sledovat.

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama