Schyluje se k očekávané svatbě Alexe a Jo, což je ideální možnost, aby se při této příležitosti sešli jejich kolegové z nemocnice. Všechno ale nepůjde podle plánů.
Scénář: Krista Vernoff
Režie: Debbie Allen
Foto: ABC
Arizona s April mi budou opravdu hodně chybět :( Japril byl můj nejoblíbenější pár, se kterým se bohužel můžu oficiálně rozloučit. Za April a Matthewa jsem ale ráda, i když to na mě bylo nějaké uspěchané, ale budiž. Náznak Arizony a Callie byl hezký. Alex s Jo byli parádní, neskutečně se k sobě hodí… jen doufám, že se nebudeme muset loučit i s nimi. Bailey jako vždy super. Teddy jsem měla vždy ráda, ale moc se mi nelíbil náznak její dějové linky do další série. Budu doufat v Owena a Amelii. No uvidíme, už teď se moc těším na další řadu :)
Já se s tím prostě nechci smířit. Jackson a April patří k sobě, ale tímhle jsme dostali jasně najevo že jejich happy end nás nečeká a to mě sejří nejvíc. Hned po zjevení Teddy, ta se objeví a vždycky něco někomu po…dělá. A Mer už snad konečně někoho nedělí.. 80% za Japril jinak by to byla bezkonkurenční 100
Super díl. April. Jo , Alex, Miranda… všichni prostě… úžasní… smála jsem se, brečela :-) (y) S Teddy to ale zabili! Dislike!!!!!!!!!
Úžasný závěr. Opět tolik emocí, smích a pláč. Prostě Chirurgové jsou stále dokonalí a snad tomu tak zůstane i v příští sezóně. :)
Souběh několika krásných příběhů a hlavně krásných konců jedné etapy s příslibem krásné budoucnosti … Tento díl mě vše co od posledního dílu sezony očekávat … za mě The best.
Wau!! Krásný díl :-) Jen menší slza za April s Jacksonem. Takhle bych si představovala konec celého seriálu: vtip, emoce a dobré příběhy.
Jak jsem byla nadšená, že se Teddy vrací, tak na tenhle milostnej trojúhelník zvědavá nejsem (ale cokoliv bude znamenat míň Maggie = super zpráva :D). Škoda, že Alex/Arizona neměli spolu ještě aspoň krátkou scénu ke konci. Doufám, že v s15 znovu uvidíme Dr Nicka, když to teď Meredith takhle otevřeli. Jinak se mi líbí, že i když obě postavy odchází, zmínky o nic určitě uslyšíme, a Arizona se klidně někdy může objevit jako host se svým projektem.
Bože, to bylo úžasný! Tenhle seriál prostě neztrácí na kvalitě, krásně vyvažuje emoce a přidává nečekané zvraty.
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
| SledovaniTV
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)