Zdroj: ABC
Poté, co se nečekaně vrací Owenova pohřešovaná sestra, snaží se jí Meredith spolu s ostatními pomoci. Amelia stojí před nelehkým rozhodnutím ohledně pacienta a Miranda se musí po požáru postarat o obnovu nemocnice. Na úvodní dvoudíl se můžeme těšit už 29. září.
Foto: ABC
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /4
SaDiablo
Nemůžu se dočkat. Akorát Jaggie nebo Jagpril nebo tomu podobný hovadiny teda ne… :D Ale Kim je náádherná, a hlavně pořád točí, tak to vypadá že zatím nějakých 7–10 epizod by tam snad mohla být určitě. :)
#2 KevSpa #3 OliviaBenson.KevSpa čestný člen redakce
#1 SaDiablo: Jo, Kim zraje jak chlapi. :D
OliviaBenson.
#1 SaDiablo: přesně, hlavně ne nějaký shipy, který snad vymýšlel někdo na cracku, jako právě Jaggie xD a já se dost těším a zároveň jsem i fakt zvědavá na Megan v podání Abigail Spencer :-)
ImogenH
Doufam, ze Teddy dostane trochu toho prostoru, protoze jsem ji mela moc rada. :) Tesim se na nove dily, na nova dramata, nove postavy atd. Nicmene osobne povazuju nektere stavajici postavy za celkem zbytecne a deji nijak neprispivajici, napr. Maggie a Jo.
Neumim si absolutne predstavit Jaggie, Jackson patri k April a hotovo, tam uz by se v tom tvurci nemeli nimrat. No a Jo ? Ji nemam rada kvuli tomu, jak se chova k Alexovi, tomu bych prala normalni pohodovou holku z fajn stabilni a rozvetvene rodiny.
Otazkou je, jak s dejem zamicha Owenova sestra. Nemusela by si treba nic pamatovat anebo mit tak silny PTSD, ze by trvalo celou sezonu, nez by se z toho dostala. Jenom boha ne, aby chudak Nathan stale ohledne toho neprovolaval zkrousene „It's my fault!“.