Zdroj: ABC
Maggie a Jackson si užívají společné chvíle, ale Jackson se musí soustředit na přelomovou operaci, kterou bude provádět s Catherine a Richardem. Meredith s Jo se v šestnáctém díle čtrnácté řady potýkají s překážkami ve svém projektu, a proto se Jo rozhodne pomoci Baileyové s pacientem.
Foto: ABC
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /3
OliviaBenson.
za to my (teda aspoň já, ale věřím, že nejsem sama) si společný chvíle Jacksona s Maggie neužíváme, jakože vůbec :D
cheeza
moje řeč…Meggie mi nevadí, ale to s Clivem bylo megatrapný a řeči tý pacientky, jak prý to mezi ní a Jaksonem jiskří…meh…hrozně mi teď vadí, co udělali s April…po Personal Jesus to vypadalo, že jí dají prostor, ale wtf co to má být teď?? …
brigitt05
Přiznám se, že poslední dvě epizody jsem ani neviděla a zřejmě to ani napravovat nebudu. Asi se pak podívám pouze na finále řady, abych zjistila co „úžasného“ si „kreativní“ Shonda připravila pro Arizonu a April a tím asi s celou Greys skončím :-( protože to co se momentálně děje nerozdýchám. Jacksona se slečnou M nemůžu ani vidět, Jo a Alex už nic zajímavého nepřinesou, Amelie mě absolutně nezajímá a nový stážisti jsou vyloženě jedna nuda vedle druhé. Nejzajímavější postavy odcházejí, tak vám nevím jestli to má ještě vůbec cenu. :-(