Zdroj: ABC
Finále dvanácté sezóny Grey's Anatomy slibuje opět dramatickou podívanou. Dokážete si tipnout, jak dopadne, co se s kterou postavou stane?
Zde si můžete vybrat až tři možnosti.
Podělte se s námi o vaše názory, co nás ve finále čeká.
Zdroj: ABC
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
| SledovaniTV
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /10
SaDiablo
Utečou do Las Vegas. :D :D Super anketa. Moje poznatky: Shonda řekla, že někdo umře, a navíc tu epizodu sama napsala, takže spíš někdo umře, než že si jenom vymýšlela. Jackson rozvodu lituje a April rozvod nikdy nechtěla, takže podle mě budou spolu. Svatba Owena a Amelie a porod April dle mého proběhnou bez větších komplikací (držím palce :D), protože ten BOOM bude něco, co absolutně nikdo nečeká (třeba Jo ani není vdaná a je to něco mnohem „horšího“ – to, že je už vdaná, by jenom potvrdilo naše teorie). A finále se bude soustředit kolem svatby, takže se něco stane v průběhu nebo po obřadu, ale nemuselo by to vůbec být spojené s Owenem a Amelií. Víme, že ve finále bude nějaký časový skok, takže klidně může Amelia zjistit, že je těhotná, ale to by se taky mohlo stát až na začátku další série. V rozhovoru ten herec říkal, že Riggs moc žádný vztah nechce, a Meredith to bude vyhovovat, takže spolu ve vztahu asi ještě dlouho nebudou (a to mi moc nevadí :D). Četla jsem si pár teorií a dokonce se mi zdálo, že Cristina bude ve finále :D :D, takže jsem tu možnost musela dát, i když to tak asi nebude (Sandra řekla, že se nebrání guest appearance, pokud by na to někdy mělo dojít, ale teď pochybuju), to už se spíš objeví Owenova sestra, a to by byla pecka, protože se nikdy nenašlo její tělo ani helikoptéra… Ale to by zase nezapadalo do toho, že Riggs přišel na scénu potom, co umřel Derek (nejspíš jako budoucí love interest pro Meredith)… Tak jsem zvědavá, ale kéžby umírání nechali až do další série. :D
Revoemag
Všichni umřou. A ti co ne, tak budou žít dál.
#3 58255825
#2 Revoemag: Všichni doktoři umřou a pacienty budou žít dál – takhle jsi to myslel? :D
Laonale
Myslím si, že umře Callie… spáchá sebevraždu… nějak mi to sedí k vývoji a k tomu, že se mluví o tom, že nemá podepsanou smlouvu (a ze Seattlu by neodjela, když v něm má dceru).
#5 bloodywerewolf #7 Laonalebloodywerewolf
#4 Laonale: no kedze uz potvrdila odchod zo serialu tak je asi jasne ze bude ona ta co zomre …
#6 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#5 bloodywerewolf: Vzhledem k tomu, že odchod byl oficiálně potvrzen až dnes ráno po odvysílání dílu, tak včera to jasné být nemohlo.
Laonale
#4 Laonale: hm, tak ne. :D
Lucifrid čestný člen redakce
Prosím, pokud se chcete bavit o epizodě, běžte na fórum na GA stránky, kde stejně skrývejte spoilery. Díky :)
#10 LaonaleGoldensmile
Seattle napadnou kobylky :D :D to mne pobavilo :D
Laonale
#8 Lucifrid: Jasné, omlouvám se… nechtěla jsem cokoli naznačit, spoilery normálně používám. Snažila jsem se držet komentářů k skvělé anketě, kterou jste vytvořili a která mě na díl natěšila tak maximálně, jak jen to šlo. :) Prosím o podobnou anketu před začátkem další serie. :) Dobrá práce! :)