Zdroj: ABC
České titulky ke čtvrtému dílu dvanácté série jsou hotové. Přeložili je pro vás @KevSpa, @Lucifrid a @iqtiqe. Hezky se bavte a po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.
Zdroj: ABC
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /16
5825
ku*va ten konec naprosto epický- zůstal jsem s otevřenou hubou v šoku :D :D :D
#2 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#1 5825: Já to bohužel díky spoileru, který někdo prokecl v shoutu, tušila pomalu od začátku dílu :( Ale tak neubralo to tomu na epičnosti :) Ať už je zas pátek!!!
#3 KevSpa #4 5825KevSpa čestný člen redakce
#2 Lucifrid: Jo jo, taky jsem o tom tak nějak věděla kvůli nějakým trapným spoileristům už pár týdnů, takže mě to žel nepřekvapilo. Ale i tak skvělý konec. :-)
#4 58255825
#2 Lucifrid:
#6 Lucifrid#3 KevSpa: Tak to zamrzí ale aspoň to berte,že tehle skvělý seriál má hlavně pořád co nabídnout a některé momenty jsou šokující,že jsem prakticky neustále překvapen, že to má hlavu a patu. Narozdíl od jiných seriálů… teď už jsem natěšenej na další díly :D
5825
Ten konec jsem si pustil tak 20 x za sebou…to jsem teda fakt nečekal! :D
#7 KevSpaLucifrid čestný člen redakce
#4 5825: Tak já to tak beru. I ve dvanácté sérii jsou GA pořád na vrcholu a neskutečně baví :)
KevSpa čestný člen redakce
#5 5825: A příště to bude asi pořádný hukot. :D
#8 5825https://youtu.be/BQ8ROB_b9ew
5825
#7 KevSpa: Ne, ne a ne, nic takového! :D Já se nikdy nedivám na obrázky nebo videa abych si nezkazil překvapení :D Takže si na další díl s radostí počkat a nebudu se dívat na nějakou ukázku! :D To bych pak z toho nic neměl :-P :D Nesnáším spoilery a cokoliv, co už budu vědět, co mě vlastně čeká :D
#9 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#8 5825: No ono tam toho právě moc není, je tam opakovačka z toho dnešního finále. Skoro nic dalšího. Napínaj nás jak kšandy. :D
#10 58255825
#9 KevSpa: To je jedno protože si věřím,že po shlédnutí bych si přál vypíchnout vidličkou obě oči takže ne! :D Jááá si počkáááám :D
#11 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#10 5825: Sranda, že zmiňuješ vidličku, nějaký fanoušek někde psal, že Amelie té Penny určitě zabodne při večeři vidličku do hlavy. :D
#12 58255825
#11 KevSpa: Nééééé :D No mě se takovýhle " náhody " zrovna stávaj,takže bych věřil i tomu,co píseš :D :D :D :D Teď děkuju za spoiler! xD :D :D :D
#13 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#12 5825: :D LOL A tu vidličku bych chtěla vidět :D
Já teda taky videa, fotky a spoilery u většiny seriálů nesleduju, čim jsem starší tím spoilery nerada. Miluju WTF momenty :) Ale holt u mých seriálů mě to nemine, když ty trailery titulkuju :D Ale u GA mi to neva, spíš o to víc se těším :) Ale naprosto chápu :)
5825
Já si pořád dokola pouštím ten konec a mám normálně z toho husinu :D prostě božíííí
Valada06 čestný člen redakce
Tak ten konec byl vskutku zajímavý! Jsem hrozně zvědavý na Meredithinu reakci.
Kisstyna
Ten seriál mě nikdy neomrzí..prostě můžu na něj koukat pořád dokola!! Dnešní díl skvělý, smutný..:) těším se na pátek!! ;)