Zdroj: ABC
Letos se budeme muset rozloučit se dvěma dlouholetými postavami, které ovšem neodcházejí proto, že by se jejich herečtí představitele chtěli věnovat svým kariérám. V článku se dozvíte, o které herce jde.
Těmi dvěma, se kterými se letos rozloučíme, jsou Jessica Capshaw a Sarah Drew, tedy Arizona Robbins a April Kepner. S Arizonou jsme se seznámili v páté řadě a s April v šesté při spojení nemocnic Seattle Grace a Mercy West. Za ty roky se obě staly velkými oblíbenkyněmi, Arizona hlavně v LBGQT komunitě a April měla spoustu fanoušků mezi věřícími.
Podle vyjádření tvůrkyně Kristy Vernoff nastal čas se s postavami rozloučit: „Naší prací je vytvářet příběhy a někdy i za cenu toho, že se s našimi postavami rozloučíme. Byla to čest a radost s těmito dvěma talentovanými herečkami pracovat.“ Shonda Rhimes se k situaci také vyjádřila: „Pro mě je vždy velice těžké se s jakoukoli postavou rozloučit. Arizona i April nejsou jen milovanými postavami, ale pro LBGQT a křesťanské komunity jsou zároveň ikonami. Budu jim navždy vděčná, jak úžasné postavy přivedly k životu a inspirovaly tím ženy po celém světě. Zůstanou součástí naší velké rodiny.“
April a Arizona. Foto: ABC
Můžeme se jen dohadovat, zda se tvůrcům zdálo, že postavy už se nemají jak vyvíjet a vše podstatné již bylo řečeno, zda šlo o finanční důvody, nebo jestli odchod postav poslouží skrz velký zvrat velkému ovlivnění příběhu.
Připravili jsme si pro vás anketu s tipy, jak mohou postavy odejít. Zkuste si tipnout (maximálně dvě možnosti) a dejte nám vědět v komentářích, pokud vás napadne jiná varianta.
Co říkáte na odchod těchto dvou postav? Myslíte si, že už nemají co říct? Jak podle vás odejdou?
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /10
OliviaBenson.
nemám ani sílu vyjadřovat to, jaká to je chyba a jaká jich bude škoda… obě dvě miluju a chybět tam bude hlavně April, nemluvě o mém oblíbeném shipu Japril :-( Shonda je fakt magor. (mimo to se mi líbí myšlenka, že Arizona odejde s Carinou a je jedno jestli jen tak nebo kvůli doktořině :D ty dvě se mi spolu líbí :-) hlavně ať April ani Arizonu nezabijou)
Fifipek
Ellen dostala přidáno, někde je potřeba ušetřit.....
#3 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#2 Fifipek: Je to možnost. To samé se stalo kdysi Ericovi, a tak nechali umřít Marka. :(
brigitt05
To už nemyslí vážně. Arizonu mám ráda, ale April je pro mě nejzajímavější postavou celého seriálu. Její vývoj od doby co nastoupila jako stážistka je úctyhodný, pro mě i daleko lepší než u Meredith. Nechápu, že tam zůstane tak neuvěřitelně nudná a otravná postava jako je Maggie – dosti neúspěšná náplast za Lexie. I když co si budeme povídat, to do očí bijící shipováná Jacksona s horrible M byla dost velká nápověda, že se zřejmě něco děje. Shame Shonda, shame…:-(
#7 RavenisNett
je to veliká škoda, tyto postavy jsem měla hodně ráda bez nich mě seriál už nebude bavit :/
#6 NettNett
#5 Nett: mohla by si pro Arizonu přijít Callie :)
Ravenis
Souhlasím. April mi bude chybět myslela jsem, že její dějová linka se bude dál nějak vyvíjet a tajně jsem doufala, že se vrátí k Jaksonovi.. Bohužel, jsem opravdu zvědavá na další vývoj celého seriálu. Minulá řada se mi zdála slabší, říkala jsem si, že už by to mohli ukončit. 14. řada je o dost lepší tak uvidíme jak to bude dál. Ale i tak jsem velice zklamaná odchodem obou postav :(
#4 brigitt05:
Janinka.com
je to škoda, ale i tak si nemohu pomoct a tahle řada je strašná, až trapná, samé záběry na usmívající se lidi…
livia013
Len kvôli Arizone som začala dívať Grey ´s anatomy. Je to úžasná postava, ktorá dokáže rozveseliť celý seriál. Je to výborná doktorka, ktorá vie ako zachádzať s deťmi. Je to výborná učiteľka. O Alexovi najskôr všetci hovorili, že to nikde nedosiahne a prišla Arizona a dokázala z polena vykresať úžasného pediatra. Milujem ich vzájomný vzťah a ako sa dokážu navzájom doberať. Čo sa týka vzťahu s Callie, tak môj názor je taký, že jej Arizona stále len ustupovala. Vždy bolo len tak ako Callie pískala. Po pravde, bola som aj rada, že sa rozišli. A v diely, ako sa súdili o Sofiu sa len ukázala pravá tvár Callie. Nechápem ako môžu odstaviť tak úžasnú herečku. Jessica hrá túto postavu perfektne. Mohli sme vidieť ako sa jej myslenie a celkové správanie mení potom, ako prišla o nohu. Ako znova musela hľadať chuť do života, učiť sa chodiť, hľadať stabilitu v živote. Pre mňa nie je Meredith hlavná postava, ale práve Ariziona a je mi veľmi ľúto, že odíde.
Murbella
No, pro mě je tímto seriál mrtev. Neviděla jsem poslední dvě řady, chtěla jsem to teď hromadně dokoukat, ale to by byla jen ztráta času. Takže definitivně konec sledování.