Zdroj: ABC
Letní pauza se pomalu chýlí ke konci a na konci září nás čeká dvoudílná premiéra patnácté řady. A že o překvapivé momenty nebude nouze ani tentokrát, dokazuje první upoutávka.
Zdroj: ABC
22 sezón | ABC | 43 minut
Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen
Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.
USA | 2005 | Pauza
22 sezón
| ABC
| 43 minut
Disney Plus
I špičkoví chirurgové řeší ty nejobyčejnější životní trable a strasti.
Obsazení:Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justin Chambers (Alex Karev), Chandra Wilson (Miranda Bailey), James Pickens, Jr. (Richard Webber), Kevin McKidd (Owen Hunt), Jessica Capshaw (Arizona Robbins), Sarah Drew (April Kepner), Jesse Williams (Jackson Avery), Jason George (Ben Warren), Camilla Luddington (Jo Wilson), Caterina Scorsone (Amelia Shepherd), Martin Henderson (Nathan Riggs), Kim Raver (Teddy Altman), Debbie Allen (Catherine Avery), Sara Ramirez (Callie Torres)
(více)
Diskuze /10
vendab
kecááááš :D DeLuca a Greyová :D už na konci minulé série mě ten jejich ,,polibek" dostal ale tohle? mazec
#2 KevSpaKevSpa čestný člen redakce
#1 vendab: Taky mě to rozsekalo. :D
xoxo_johnny
No to si deláš pr… :D Proč nemůžou dát Mer někoho normálního a jejího věku…
xoxo_johnny
To už jí raději než DeLucu, mohli nechat toho doktora Nicka… Tam byla alespoň nějaká chemie :D S takovou už tam opravdu zbude jen Alex :D a to jestli tam dají, tak končím :D :D
j&t&t
prosím, nie DeLuca.. on vôbec nepasuje k Meredith… ved to mi príde ako jej mladší brácha, napadlo mi že vyzerá aj ako jej syn ale zase taký vekový rozdiel tam asi nie je, či? :D žiadna chémia, nič medzi nimi nie je.. prosíííím
Fifipek
Klíííd, to bude určitě její sen :)
popineta
jak já už se zase neskutečně těším :D tenhle seriál snad nikdy neomrzí
xmalinka
Omg… nech to je len sen prosímmmm… veď spaval s jej sestrou :D
GingerGin
Jsem si skoro jistá, že to není skutečné :D I když raději aby byla s ním, než s jedním z těch dvou nových :D Ono já bych zas tak moc nebránila jejich vztahu, pokud by z toho neudělali „osudovou lásku“, ale spíš jen takový ten vztah v práci. K Mer prostě patřil Derek a to se nezmění. Takže jen pracovní románek, i kdyby třeba i dlouhodobý, by mi vyhovoval. A sedělo by to ve stylu, že tentokrát yb to byla ona, kdo si něco začal s rezidentem :D
BizarníBibliofil
Uz se moc tesim.. kazdy dil me vzdycky necim dostane ;) Skoda ze v minule serii odesli me oblibene postavy..