Chuck
91/100 - 91×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)


S01E01: Chuck Versus the Intersect

S01E01: Chuck Versus the Intersect
cz sk
25.9.2007
9 280 000
44 minut

Pracovník Buy More Chuck Bartowski obdrží e-mail od starého přítele Bryce Larkina. Po jeho otevření se mu do hlavy nahraje tajný projekt NSA a CIA zvaný Intersect.
Pilot
Agenti John Casey (NSA) a Sarah Walker (CIA) se ho snaží najít a předhání se, kdo u něj bude první a kdo se o Chucka postará. Sarah předstírá, že potřebuje opravit mobil a pozve Chucka na rande. Rande jde skvěle, náhle má Chuck záblesk, ale pořád neví, co to znamená. V klubu jsou obklíčeni agenty NSA, Sarah se všech elegantně zbaví, Chuck si ničeho nevšimne.
Pilot
Poté musí rychle odejít z klubu, Casey je pronásleduje a Sarah musí přiznat, že pracuje pro CIA. Casey je nakonec najde a v tu chvíli má Chuck záblesk o atentátu na armádního generála. Zároveň je díky Intersectu jediný kdo může atentát překazit…


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama